O mnie

Urodzona w pięknej stolicy Dolnego Śląska, w eksperymentalnym roku 1986. Niektórzy ten cień Czarnobyla odnajdywali w reformie edukacji, przez którą mój rocznik musiał przejść. Chociaż ciekawe z perspektywy czasu, te wariacje już za mną – pierwsze obrane studia, we wrocławskim Instytucie Politologii w połowie października 2010 r. dobiegły szczęśliwego końca.

Muzyka i książki – rzeczy bez których nie wyobrażam sobie życia. Niezwykle ważne jest co leci w pokoju z głośników, absolutnie nie może to być byle jaki zagłuszający wszystko szum. Kiedy wychodzę z domu nie ruszam się bez mojego mp3. Konieczne do tego, aby odgrodzić się od trajkotu rozmów innych i w komunikacji miejskiej poświęcić czas na lekturę (książka, czasopismo – coś zawsze jest w torbie). Dobra książka to stały towarzysz życia, choć czasem mam wyrzuty sumienia, że poświęcam mu zbyt mało czasu. Do tego duetu od połowy listopada 2010 r. dołączyła również praktyka jogi metodą B.K.S. Iyengara. Miesiąc wystarczył, aby wpisać te zajęcia w żelazny plan tygodnia.

Innym jego stały elementem są lekcje francuskiego, język w którym absolutnie się zakochałam. A w wolnym czasie jaki mi po tym wszystkim pozostaje lubię wyjść na piwo ze znajomymi, obejrzeć ciekawy film czy wybrać się na dobry koncert.

Swoją aktywność w internecie wiążę ze wszystkim co kryje się pod nazwą Zaginiona Biblioteka – będzie to więc ten blog, forum i strona, do której linkuję, traktująca najogólniej mówiąc: o książkach.